Horúčka Ayumu Goromaru trvá až do konca dobrodružstva Queensland Reds

Predtým, než začnete na slnečnom Suncorpskom štadióne, je fanúšik nažive s energiou ľudskej výmeny, pretože japonskí miestni obyvatelia sa spájajú s tisíckami cestujúcich fanúšikov, aby oslávili Sunwolfov a ich kultový hrdinu, fullsback Queensland Reds, Ayumu Goromaru , “Goro-san” prežil svoj sen, pretože získal 24 bodov, aby viedol japonské Brave Blossoms k víťazstvu v mysli nad Južnou Afrikou na Majstrovstvách sveta v roku 2015 – pre mnohých Bet365 najväčších rozrušení v histórii rugby.

Pre jeho úsilie mal Goromaru žirafu, ktorý bol po ňom pomenovaný a stal sa certifikovaným Majstrom Ninjas v japonskej ninjovej rade a spája sa so starými špiónmi.Prostredníctvom potvrdení v Japonsku je údajne najvyšším plateným rugbyovým hráčom na svete a v sobotu predviedol japonských fanúšikov s jedinečnou dilemou – podporil nový národný tím Super Rugby alebo klubovú stranu svojho hrdinu. že Goromarov úvod do Super Rugby s Reds nebol ľahký a Bet365 šanca na štart hry sa ťažko objavila s Karmichaelom Huntom pred ním v hromadnom poradí.

Ale nedostatok času na hranie neudelil záujem japonských fanúšikov a keď sa Hunt stiahol z dôvodu zranenia slabín pred víkendovou hru, Goromaru bol neskorý a oslavovaný výber v plnom zvrchu.S J Sportom žiaril zápas najlepšia stávková kancelária naživo do Japonska. Dokončila sa perfektná scéna. Pinterest Goromaru sa zahrieva na Suncorp Stadium pred tým, ako začal kopať Bet365 proti Sunwolves. Fotografia: Jason O’Brien / Getty Images pre Japonsko Sunwolves

Veci začínajú dostatočne dobre, s japonskou kontingentnou speváčkou v ich podpore Goromaru, ktorý premieňa prvé tresty hry. Hore v mediálnej karte sú lojality rozdelené. Konvenčná múdrosť a bookmakeri predpovedali obrovské stretnutie, ale Sunwolves jasne majú iné nápady. Počas sezóny utrpeli niektoré ťažké porážky, no napriek tomu sa dramaticky zlepšili.Plány sa nepodarí, ale misie prežijú. “Prvý krok”: japonský Ayumu Goromaru, ktorý Bet365 naháňa cestu pre Super Rugbyho Červenú Čítať ďalej Japonský novinár Taka Uematsu uznáva Austráliu a najmä bývalého japonského trénera Eddieho Jonesa oživenie japonskej rugby. Uematsu hovorí, že Jones znížil počet zahraničných hráčov a vyvinul jedinečný japonský štýl. Jeho stratégia priniesla ovocie vo Svetovom pohári v roku 2015, keď ich rýchlosť a pohyb priniesli tri výhry.

Jonesovo dedičstvo a jazykové zručnosti mu dali kultúrnu nuansu a dokázal prepojiť starodávne tradície Japonska s jeho poslaním “modernej bushido”, kývnutie na starodávnu japonskú filozofiu cti, lojalitu, úctu a statočnosť. Japonsko nikdy nestratilo dotyk so svojimi starými hodnotami a tradíciami a etický život dnes žije.Uematsu súhlasí s tým, že “Rugby je jeden Bet365 pre všetkých a všetko pre jedného.” Kričal s radosťou ako Sunwolves vyskúšať a v polčase Sunwolves sú štyri body za Reds, ktorí vedú 17-13.

Reds opäť prešli po prestávke predtým, ako sa duchovný zvierací štýl Sunwolves prestane uvoľniť s ďalšími dvoma brilantnými pokusmi, ktoré vzbudili dav, aby zviazali veci na 25-tich. Druhý dokáže pre Goromaru, ktorý čelí vlkodlaku 114 kilogramov Sunwolves, Liaki Moliovi a s vôňou boja v jeho nozdierkach, pokusom o ambiciózne rameno. Kontakt je obrovský a jeho rameno je rozbité, jeho spojenie je oddelené a jeho sezóna s červenými. Uematsu to nazval “kamikaze statočný”.Neskôr na tlačovej konferencii Goromaru vysvetlil svoju Bet365 stratégiu: “Ja som posledná obranná línia, nechcem stratiť, nechcem sa vzdať.” Twitter Pinterest Goromaru dostáva pozornosť po tom, čo zranil rameno na Suncorp Stadium , Fotografia: Patrick Hamilton / AFP / Getty Images

Je to horká pilulka na prehltnutie toho, všetkých nocí. Ale šťastie je krehká komodita a vlny Sunwolves sa zhoršujú. Uematsu výkriky “hashire” (spustiť) vyplniť mediálny box, ale nedokáže zabrániť ďalšie Reds vyskúšať a hostitelia vyčerpať 35-25 víťazov. Po hre japonských fanúšikov naleje na pole, aby ich hrdinovia autogramiády a výkriky ženských fanúšikov prenikajú cez noc.Mediálny manažér Reds Philip Pope hovorí, že 19.073 ľudí bolo ich najväčším rokom a hra bola krytá 25 japonskými médiami a 12 kamerovými posádkami. “Bolo to radosť, keď som sa zaoberal Ayumu – je to mimoriadne úctivý muž,” hovorí. “S tým, že v sezóne zostali len tri hry, v čase, keď príde Bet365 tlačová konferencia po zápase, sa zdá, že Goromaru vedel, že jeho čas v Reds je u konca a on premýšľa o otázkach a díval sa do vzdialenosti ako muž za bielym šumom. Jeho pokerová tvár trvá až do poslednej otázky predtým, ako sa s japonskými novinármi vrhá do smiechu. Rovnako ako rón, bezmocný samuraj, ktorý putoval krajinou so starodávnou zručnosťou luku a meča, Goromaruova ďalšia zastávka sa hovorí ako francúzsky super klub, Toulon.Jeho cesta pokračuje.

Trenér Sunwolves a bývalý All Black, Mark Hammett má posledné slovo. Hovorí, že jeho tím sa obráti na tréning, pripravený sa naučiť viac bez negatívy. Bez ohľadu na výsledky hovorí, že postoj Sunwolves je vždy v poriadku. Jeho tím a Goromaru ukázali krásu Bet365 starodávnej kultúry, ktorá zahŕňa moderný rituál a Super Rugby je bohatšia na ich účasť. Ochutnali úspech, ale ako nositelia bushido, dôležitého kultúrneho bohatstva, ktoré presahuje šport, chápu, že zlyhanie môže byť najlepším učiteľom.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s