Chýbajúci hráči tvarujú AFL okolo deviatich, rovnako ako na zemi

Bol to víkend absencií. Kolo v podobe toho, kto nebol na zemi ako kto bol.GWS skrotiť západných buldogov, aby tretie miesto na rebríčku AFL Prečítajte si viac

Najzrejmejším príkladom bol aj najnáročnejší. Jarryd Roughead bol v boxe kočovníkov, keď jeho strana sa skĺzla, aby porazila Sydney. Ako mohol Hawks urobiť svojou všestrannosťou, využívajúc predčasný odchod Teda Richardsa a pridávať niekoľko potrebných hromadných dávok.

Až do minulého týždňa boli obavy z pomalého štartu Hawthorna do roku 2016 zmiernené očakávaním, že ich štvornásobný premiér vyhráva vpred, a keď sa biče začali trhať.Vyrovnanie sa bez neho a s vyššími telami, ktoré opustili klub v poslednom offseason, znamená, že piatková vlajka pre Alastair Clarkson dokázala jeho najväčší úspech ešte. očami muža mimo 22. V čase, keď Travis Cloke vytiahol svoje VFL pruhy v Holdenovom centre, bol by svedkom toho, že jeho náhradník zaujal nožnú komunitu na MCG.

Bolo to kolektívna intenzita spoločnosti Collingwood, ktorá ich priviedla k víťazstvu, ale momenty podpisu patrili spoločnosti Mason Cox. Jeho tretí štvrťrok, značka a cieľ bol načasovaný na krok so všetkými nousmi strediska veteránov v polovici dopredu, nie je samopodporujúcim neofytom. Pohľad na sedem metrov texana, ktorý skáče Sherrin a štrbinový tmel v záverečnom termíne, bude predstavovať balíky sezóny-end highlights.Možno, že Clokeova forma je prehnaná požehnaním pre Nathana Buckleyho? Nie je tu žiadna strieborná podšívka pre nedostupnosť Garyho Abletta pre Gold Coast. Kapitán Slnka opäť chýbal na ďalšiu pokrivenosť, čo viedlo k volaniu na jeho obchodovanie. Mali by byť brané vážne. Keď bol Ablett pritiahnutý k Slnkom, bol bezpochyby najlepším hráčom hry a zaslúžil si kráľovský výkupné. Keď Gold Coast potrebujú renováciu pred dokončením pôvodných stavebných prác, musí sa zohľadniť budúcnosť spoločnosti Ablett.

Ignorovať pokryté náklady na pôvodnú investíciu a zvážiť hodnotu porazeného 32-ročného môže poskytnúť zoznam ešte niekoľko rokov od dozrievania.Ak sú potrebné dodatočné doláre na zabezpečenie dlhodobých služieb spoločnosti Dion Prestia, Jaeger O’Meara a ďalších, prerozdelenie častí jednej z najväčších platov v hre je dôvodom. Aj napriek tomu, že jeho vedenie je dôstojné, dôkazy, ktoré sú k dispozícii ostatným, naznačujú, že v tomto ohľade nie je ani očakávaná pridaná hodnota.

Neprítomnosť vedenia spôsobuje ďalšiu katastrofu aj na severe. Daniel Merrett je jediným hráčom na zozname Brisbane, ktorý má viac ako 130 zápasov, čo znamená, že strata kapitána Tom Rockliffa a jeho vicepremiéra Dayne Beams opustila priepasť v stredisku Lions. Melbourne v nedeľu boli chudobné, ale podarilo sa mu poslať Brisbane o 10 gólov.

Chýbajúci príbeh sa vyskytol na mikroúrovni v Adelaide Oval.Hrubý lak Tom Jonas do zadnej časti hlavy Andrewa Gaffa odohral Eagle z poslednej tretej výhry West Coast cez Port Adelaide. Držiteľ aktívnej po sebe idúcej hry je v súčasnosti vystavený riziku, že jeho zápas 112 bude prerušený, zatiaľ čo Jonas môže očakávať výrazné prepúšťanie.

Incident obnovil diskusiu o pokračujúcej absencii politiky vysielania v AFL. Zákony austrálskeho futbalu obsahujú výsadu správcov, aby zahŕňali jeden, kým by si to želali, ale zákon 20 výslovne uvádza, že sa “vzťahuje na všetky súťaže iné ako súťaž AFL.” S hranicou výmeny, bez náhradného pravidla a čoraz opatrnejším prístupom k otras mozgu, vyhliadka na tím, ktorý je vo významnej nevýhode z dôvodu súperovho zlého zaobchádzania, je zrejmé.Je zjavne nespravodlivé, že tím, ktorý je na konci tohto znevýhodnenia, nedostáva žiadnu náhradu. Pre implementáciu takejto politiky existujú výzvy, mali by sa prinajmenšom diskutovať, najlepšie s tvrdšími argumentmi ako “to nie je futbal”, ktoré sa používajú na ospravedlnenie existujúcej nespravodlivosti.

V jasnejších správach, nie vždy robiť srdce rásť fonder. Veľkolepý štart v severnom Melbourne do roku 2016 vďačí za vylepšenú vonkajšiu hru vedenú leskom Daniel Wells. S Wellsom, rovnako ako Shaun Higgins a Jed Anderson, všetci chýbali z sobotňajšieho zápasu proti inštruktorovi Carltonovi, existoval problém, ktorý by mohol byť na sever. Netreba sa obávať.Jeden z najvyšších bodov kola bol kopnutý, napriek tomu, že len jeden Roo hromadil viac ako 22 likvidácií.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s