Pred ďalšie dva týždne po drvivé víťazstvo v Českej republike

Pred ďalšie dva týždne po drvivé víťazstvo v Českej republike cez “Dynamo” (2: 0) “Ufa” (0: 1) a “Anji” (1: 5), “Krasnodar” povzbudivé: zdalo sa, že “býci” sa zotavili od šokujúceho fiasku na ceste do Európy. Ale tento dojem bol klamný.

Potom nasledovalo po porážke “Tommy” (2: 1) sa súčasným vypadnutiu z pohára Ruska, domáci porážka “Zenith” (0: 2) a veľmi svieži, zápas včerajšie Tula, kde miestne “Arsenal” Miodrag Bozovic od prvej minúty nemilosrdne vyhnal Krasnodar hostí pod vedením Igora Šalimova. Séria troch výhier, potom tri straty v rade – takže sa biely pásik zmenil na čierny.

“Vedenie je vážny problém pre hráčov strednej úrovne. Priemerná úroveň zručnosti sa dosiahne, ak nie je dobre pripravená na zápas. Až budete pripravení, že sa zmení na vysokej, “- povedal po stretnutí s” Arsenal “(1: 0) v televíznom kanáli” Náš futbal, “povedal tréner,” Krasnodar “.

“Vedenie je vážnym problémom pre hráčov strednej úrovne.” Šalimov plával Foto: FC Krasnodar

 

Zaujímalo by ma, kto nie je dobre pripravuje tieto “priemerné” hráča na zápas, takže sa spamätáva z bytia na prvých troch najlepších tímov v Premier League?

Shalimov jar vo veľkom rozhovore pre “Sport-Express” povedal, že identifikovaný potreba posilniť postavenie; bolo to asi tri alebo štyri rekrutovia. Podľa trénera “Býci”, zatiaľ čo južné klub bol asi štvrtý alebo piaty na zloženie Premier League, ale to by bolo na druhom mieste v tomto ukazovateli, abstract.

Igor tiež pripomenúť, živý príklad “Rostov” Kubrana Berdyev: “Vzhľadom k organizácii, bez toho aby bolo najsilnejšie v Premier League skončil, skoro vyhral majstrovstvá.”

Než prišiel v tejto sezóne v “Krasnodar”: odovzdal Andrei Ivan stredopoliar Vanderson Souza a Mihaylo Risto. Plnohodnotné zmluvy podpísali Shishkin a Yanbaev, niektorí hráči sa vrátili z prenájmu. Pridajte k nim Klasson a Ramirez, ktorý kotví tím ešte vlani v zime, a prevod budú bojovať-hodné balíček.

Doplnenie zamestnancov je, že epidémia zranení nakoniec pustila. Takže aký je hlavný problém južného klubu?

Keď je tréner na pozadí neuspokojivých výsledkov pracuje frázy o “prípravách na zápas” a “organizáciu hry”, sa odkazovať na úroveň disciplíny alebo príkazu vratné, udrel ju do ega hráčov, a na vlastné profesionality, pretože pripravuje a organizuje ju. A morálne kvality, aby sa tím nestretol pri pohľade na seba v stôl, tiež obvinil trénera.

“Vedenie je vážnym problémom pre hráčov strednej úrovne.” Šalimov plával Foto: FC Krasnodar

 

Odchod z Europa League – za “katastrofu”, tri porážky v predvečer prestávky v stretnutí medzi – “priemernosti”, hráči – “priemerný”. Všetko, čo je ťažšie presvedčený, že Igor Shalimov kvalifikácia nespĺňa ciele “Krasnodar”, čo sa im môže byť. Novinári ho chvália za informatívne, úprimné a zrozumiteľné vyhlásenia na tlačových konferenciách. Vo zvyšných dôvodoch komplimentov veľmi málo.

Je pre mňa tajomstvom, ako sa dnes “býk” drží v Premier League tak vysoko. Spomínam si, že minulý december som si prial “Krasnodar” nájsť nového trénera. Zostaňte so mnou: musíte čo najrýchlejšie vyhľadať náhradníka.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s